Предмет: Химия, автор: rrrinarin

Розрахуйте масу 10% розчину Na2CO3, який використали для отримання 24.4г Na2SiO3, якщо вихід складає 70%.

Ответы

Автор ответа: kent228one
1

Відповідь:

Спочатку необхідно знайти масу Na2CO3, яку використали для отримання 24.4 г Na2SiO3 з вихідністю 70%:

24.4 г Na2SiO3 - це 70% від маси вихідного продукту, тому маса вихідного продукту при 100% вихідності буде:

24.4 г / 0.7 = 34.857 г

Тепер можна обчислити масу Na2CO3, використаної для отримання 34.857 г Na2SiO3:

Оскільки 10% розчин містить 10 г речовини на 100 г розчину, то 1% розчину містить 1 г речовини на 100 г розчину.

Для отримання 34.857 г Na2CO3 потрібно взяти 10% розчину Na2CO3 в кількості:

34.857 г / (1 г на 100 г розчину) = 348.57 г

Тому, маса Na2CO3, яку використали для отримання 24.4 г Na2SiO3 буде 10% від 348.57 г:

0.1 x 348.57 г = 34.857 г

Отже, маса 10% розчину Na2CO3, яку використали для отримання 24.4 г Na2SiO3, складає 34.857 г.

Пояснення:


rrrinarin: дякую!
Похожие вопросы