Предмет: Экономика, автор: irakryk

Підприємство працює в умовах ринку вільної конкуренції і одержує максимальний прибуток. Щоденний валовий дохід становить 3000 грн., середні постійні витрати складають 9 грн., середні змінні витрати -11 грн., граничні витрати 30грн. Визначте щоденний обсяг випуску продукції і щоденний прибуток.

Ответы

Автор ответа: alosaoleksenko
0

Ответ:

8шашсжижчщмєчщіщашпьавн,гслад

Автор ответа: zakharburiachenkolaz
1

Відповідь: Подивися у пояснення

Пояснення:
Щоб знайти щоденний обсяг випуску продукції, необхідно знайти такий обсяг, при якому валовий дохід буде максимальним. Це буде той обсяг, при якому граничний дохід дорівнює середнім витратам.

Маємо: граничні витрати = 30 грн.

Середні витрати = постійні витрати + змінні витрати = 9 грн. + 11 грн. = 20 грн.

Отже, граничний дохід = середні витрати = 30 грн.

Щоб знайти щоденний обсяг випуску продукції, необхідно розв'язати рівняння:

ГД = ціна - середні витрати

30 = ціна - 20

Ціна = 50 грн.

Тепер можна знайти обсяг випуску продукції:

Обсяг = валовий дохід / ціна = 3000 грн. / 50 грн. = 60 одиниць.

Щоденний прибуток дорівнює:

Прибуток = (ціна - середні витрати) * обсяг

Прибуток = (50 грн. - 20 грн.) * 60 одиниць = 1800 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: gulimkenbejlova
Предмет: Алгебра, автор: brovkodiana2801