Предмет: Химия, автор: arszhornik2005

Яку масу сульфатної кислоти можна отримати з 0,2моль сульфур (IV) оксиду.

Ответы

Автор ответа: Apolya59
1

Ответ:

Реакція отримання сульфатної кислоти з сульфур (IV) оксидом має такий вигляд:

SO2 + H2O → H2SO4

Для визначення маси сульфатної кислоти, яку можна отримати з 0,2 моля сульфур (IV) оксиду, необхідно скористатися хімічним рівнянням та стехіометрією.

За хімічним рівнянням, 1 моль SO2 дає 1 моль H2SO4.

Тому, з 0,2 моля SO2 можна отримати 0,2 моля H2SO4.

Для визначення маси H2SO4 скористаємося формулою:

маса = молярна маса x кількість молів

Молярна маса H2SO4 = 98 г/моль (молярна маса S = 32 г/моль, O = 16 г/моль, H = 1 г/моль)

Отже, маса H2SO4, яку можна отримати з 0,2 моль SO2, буде дорівнювати:

маса = 98 г/моль x 0,2 моль = 19,6 г

Отже, можна отримати 19,6 г сульфатної кислоти з 0,2 моль сульфур (IV) оксиду.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: sashamotruk85