Предмет: Другие предметы, автор: Аноним

В результаті підвищення ціни товару з 9 до 12 грн., обсяг попиту скоротився з 11000 до 9000 одиниць за місяць.Визначити: коефіцієнт еластичності попиту.

Ответы

Автор ответа: VITMAX23
0

Відповідь:

-0.6

Пояснення:

Щоб визначити коефіцієнт еластичності попиту, скористаємося формулою:

E_p = {% \Delta Q_d}{% \Delta P}

де % Delta Q_d - процентна зміна кількості попиту, а % \Delta P - процентна зміна ціни товару.

Спочатку визначимо процентну зміну ціни товару:

% Delta P ={12-9}/{9} * 100% = 33.33%

Тепер визначимо процентну зміну обсягу попиту:

% Delta Q_d = {9000-11000}/{11000} * 100% = -20%

Підставляючи значення в формулу, маємо:

$E_p = {-20%}/{33.33%} = -0.6

Отже, коефіцієнт еластичності попиту дорівнює -0.6. Це свідчить про те, що попит на товар є нееластичним (інакше кажучи, попит на товар не дуже залежить від зміни ціни).

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: rom7kitom49