Предмет: Физика,
автор: gkdfvzrp
( 50 балів) Дві маленькі однакові провідні кульки, заряджені один негативним зарядом
-15 нКл, інший позитивним 25 нКл, приводять у дотик і знову розсувають на відстань 5 см. Визначте силу їхньої взаємодії до і після дотику.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Заряды после соприкосновения:
q₁=q₂=q=(-5+15)/2 нКл = 5 нКл = 5*10⁻⁹ Кл
Объяснение:
Сила:
F=k*q²/r² = k*(q/r)² = 9*10⁹*(5*10⁻⁹/0,60)² = 4,4*10⁻⁷ Н = 0,44 мкН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: liza3042
Предмет: Математика,
автор: mar1544
Предмет: Другие предметы,
автор: AnnaTerra
Предмет: Русский язык,
автор: timur022005
Предмет: Математика,
автор: dekabrina74