Предмет: Физика, автор: ganggjzhhzhzh

Швидкість поїзда зменшилась від 54 км/год до 32,4 км/год на шляху 480 метрів. Чому дорівнює модуль прискорення поїзда? Відповідь надайте в СІ. запишіть тільки число.

Ответы

Автор ответа: fdmaxutka
1

Ответ:6000 м/с²

Объяснение:

Час зміни швидкості можна знайти з формули:

час = відстань / швидкість

Перетворимо відстань з метрів на кілометри, щоб одиниці вимірювання швидкості були однаковими:

відстань = 480 м = 0.48 км

Тоді:

час = 0.48 км / 54 км/год = 0.00889 год

час = 0.48 км / 32.4 км/год = 0.01481 год

Зміна швидкості:

Δv = 32.4 км/год - 54 км/год = -21.6 км/год

Тут мінус показує, що швидкість зменшилась.

Прискорення можна знайти з формули:

a = Δv / t

де Δv - зміна швидкості, t - час зміни швидкості.

Підставляємо відповідні значення:

a = (-21.6 км/год) / (0.01481 год - 0.00889 год) ≈ -6000 м/с²

Отже, модуль прискорення поїзда дорівнює близько 6000 м/с².

Автор ответа: fankolp
0
Модуль прискорення поїзда дорівнює 6,09 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: brother8089