Предмет: Химия,
автор: mariyasulga
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ,ДАЮ 45 БАЛІВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
M(CO)=12+16=28 г/моль
m(CO)=n(CO)*M(CO)=4моль*28г/моль=112г
V(CO)=n(CO)*Vm=22.4 л/моль*4моль=89,6л
D(CO) H2= M(CO)/M(H2)=28/2=14
Объяснение:
M(CO)=12+16=28 г/моль
m(CO)=n(CO)*M(CO)=4моль*28г/моль=112г
V(CO)=n(CO)*Vm=22.4 л/моль*4моль=89,6л
D(CO) H2= M(CO)/M(H2)=28/2=14
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: floppa1337
Предмет: Математика,
автор: gorbunovaviktoria199
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: burhataibyn
Предмет: Биология,
автор: patri55