Предмет: Физика,
автор: s1lentua
Мідний циліндр вагою 4,45 Н повністю опустили в мензурку з водою об’ємом 300 мл. П’ята частина води вилилася. Який об’єм порожнини? Густина міді 8900 кг/куб.м. Відповідь виразити
в куб. см.
срочно даю 50 б
Ответы
Автор ответа:
2
Почнемо з визначення об’єму мідного циліндра:
маса = густина × об’єм
4,45 Н = 8900 кг/куб.м × об’єм
Об’єм мідного циліндра:
об’єм = маса / густина = 4,45 Н / 8900 кг/куб.м = 0,0005 куб.м = 500 куб.см
Після опускання циліндра у мензурку вода вийшла на рівень 300 мл - 1/5 * 300 мл = 240 мл.
Тому, об'єм порожнини:
об’єм порожнини = об’єм мензурки - об’єм води = 300 мл - 240 мл = 60 мл = 60 куб.см
Відповідь: 60 куб.см.
s1lentua:
Thanks bro )
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sasha5858194
Предмет: Математика,
автор: studyline
Предмет: Русский язык,
автор: PavelDada
Предмет: Математика,
автор: Аноним