Предмет: Химия,
автор: PomoGite213v
СРОЧНО!!!
Маса алкану об'ємом 1 л (н. у.) становить 2,589. Виведіть молекулярну
формулу сполуки. Дайте їй назву.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
СnH2n+2 алкану
M(СnH2n+2)=14n+2 г/моль
M(СnH2n+2)= m/n = m/(V/Vm)= (m•Vm/V)= (2.589•22.4)/1= 58г/моль
14n+2=58
14n=56
n=4
C4H10 бутан; M(С4H10)=4•12+10•1 = 58 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: boda04979
Предмет: Математика,
автор: baranovskasv
Предмет: Геометрия,
автор: karinamalahova43
Предмет: Информатика,
автор: spon83
Предмет: Русский язык,
автор: YCeniart