Предмет: Физика,
автор: lizarevucka2009
Сила тертя, яку долає поїзд, рухаючись з постійною швидкістю 60 км / год, становить 0,01 його ваги. Знайти масу поїзда, якщо він розвиває силу тяги 200 кН.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
2
Сила тертя, яку долає поїзд, може бути знайдена з формули:
Fтертя = μ * Fнорм,
де μ - коефіцієнт тертя, а Fнорм - нормальна сила, що діє на поїзд з боку рейок.
Оскільки поїзд рухається з постійною швидкістю, то немає прискорення, тобто Fтяги = Fтертя, тоді:
Fтертя = 0.01 * Fваги
де Fваги - сила ваги поїзда.
Таким чином, ми маємо:
0.01 * Fваги = 200000 Н
Fваги = 20 000 000 Н
Маса поїзда може бути знайдена з формули:
Fваги = m * g,
де m - маса поїзда, а g - прискорення вільного падіння.
Прийнявши g = 9,8 м/с², ми отримаємо:
m = Fваги / g = 2 040 816,3 кг.
Отже, маса поїзда становить близько 2 040 816 кг (або 2040 тонн).
kariavijvladik:
С ЧАТА ДЖПТ ХАХАХХА
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kasak1576
Предмет: Алгебра,
автор: safronovanasta817
Предмет: Алгебра,
автор: rtarnovetskyy
Предмет: Геометрия,
автор: breznikov3