Предмет: Физика, автор: podzigunvladislav25

Дано: L1 = 8 см
F1 = 12 н
L2 = 11 см
F2 = 24 н
Lо - ?​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: olegtrofimenko1991
0

Ответ:

Для розв'язання задачі необхідно скористатися законом спряжених рухів: F1 * L1 = F2 * L2 = Fо * Lо, де Fо - шукана сила, Lо - шукана відстань.

Підставляємо відомі значення:

12 н * 8 см = 24 н * 11 см = Fо * Lо

Отримуємо:

96 нсм = 264 нсм = Fо * Lо

Розв'язуємо рівняння відносно Fо:

Fо = 96 н*см / 11 см = 8.73 Н

Підставляємо знайдену силу і одну з відомих відстаней у формулу:

Fо * Lо = F1 * L1

8.73 Н * Lо = 12 н * 8 см

Отримуємо:

Lо = 11.57 см (заокруглюємо до другого знаку після коми)

Отже, Lо = 11.57 см.

Объяснение:


podzigunvladislav25: можеш сказати іншим способом, силою закону Гука
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: valeriadanilovaukr
Предмет: Математика, автор: karatunovaulia