Предмет: Химия, автор: nestorplotnyi785

Обчисліть відносну густину карбон (ІV) оксиду за воднем

Ответы

Автор ответа: indikot51
4

Формула карбон (IV) оксиду: CO2.

Молярна маса СО2 = 12.01 г/моль + 2 x 16.00 г/моль = 44.01 г/моль.

Відносна густина дорівнює відношенню густина речовини до густини водню при однакових умовах тиску і температури. Густина водню при стандартних умовах (0°C і 1 атм) дорівнює 0.0899 г/см³.

Тому, щоб знайти відносну густину CO2 за воднем, необхідно розділити молекулярну масу СО2 на молекулярну масу водню і помножити на густину водню:

Відносна густина CO2 за воднем = (44.01 г/моль / 1.008 г/моль) x 0.0899 г/см³ = 1.52

Отже, відносна густина карбон (IV) оксиду за воднем дорівнює 1.52.


hfhghfgghghf: Помогите по химии срочно плиз
hfhghfgghghf: Помогите по химии срочно плиз.
hfhghfgghghf: Помогите по химии срочно плиз
hfhghfgghghf: Помогите по химии срочно плиз.
hfhghfgghghf: Помогите по химии срочно плиз
nestorplotnyi785: Дякую вам!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: samsunggalaxyoneui81
Предмет: Алгебра, автор: o0861434