Предмет: Химия,
автор: lizzzzzzzk75
ДОПОМОЖІТЬ!!
допоможіть будь ласка зробити хімію
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
За нормальних умов змішали 1 л етану і 5 л кисню. Суміш газів підпалили. Які гази було виявлено після реакції і приведення умов до початкових? Обчисліть об’єм кожного із цих газів.
Складаємо рівняння реакції: 2С2Н6 + 7O2 -> 4СO2 + 6Н2O.
Знаходимо об'єм кисню, що прореагував.
Співвідношення об’ємів реагуючих газів, згідно з хімічним рівнянням, становить V(C2H6):V(О2) = 2:7=1:3,5, тому
V(O2)=3,5•V(C2H6)=3,5 • 1 л=3,5 л.
Знаходимо об'єм вуглекислого газу.
Співвідношення об’ємів етану і вуглекислого газу, згідно з хімічним рівнянням, становить V(C2H6):V(СО2)=2:4=1:2, тому
V(СO2)=2•V(C2H6)=2 • 1 л=2 л.
Після реакції буде виявлено вуглекислий газ і залишиться кисень. За н.у. (температура 00С) вода буде рідиною.
Обчислюємо об'єм кисню, що залишиться після реакції:
Vзалишок(O2)=5 л - 3,5 л = 1,5 л.
Відповідь: V(СO2)=2 л, Vзалишок(O2)=1,5 л.
Складаємо рівняння реакції: 2С2Н6 + 7O2 -> 4СO2 + 6Н2O.
Знаходимо об'єм кисню, що прореагував.
Співвідношення об’ємів реагуючих газів, згідно з хімічним рівнянням, становить V(C2H6):V(О2) = 2:7=1:3,5, тому
V(O2)=3,5•V(C2H6)=3,5 • 1 л=3,5 л.
Знаходимо об'єм вуглекислого газу.
Співвідношення об’ємів етану і вуглекислого газу, згідно з хімічним рівнянням, становить V(C2H6):V(СО2)=2:4=1:2, тому
V(СO2)=2•V(C2H6)=2 • 1 л=2 л.
Після реакції буде виявлено вуглекислий газ і залишиться кисень. За н.у. (температура 00С) вода буде рідиною.
Обчислюємо об'єм кисню, що залишиться після реакції:
Vзалишок(O2)=5 л - 3,5 л = 1,5 л.
Відповідь: V(СO2)=2 л, Vзалишок(O2)=1,5 л.
Автор ответа:
4
Объяснение:
ось відповідь, що написати в поясненні не знаю
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Katja5689
Предмет: Математика,
автор: christinakoryukina
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: syneginavika
Предмет: Математика,
автор: laptevkirilcka