Предмет: Физика, автор: slava15523

Мідний провідник намотаний на котушку діаметром 6см, що має 500 витків. Яку максимальну напругу можна подати на котушку, щоб густина струму в ній не перевищувала 6 А/мм2? Питомий опір міді становить 17 нОм∙м.

Ответы

Автор ответа: Alex7359
0

Ответ:

Обчислити радіус провідника: r = 6см / 2 = 3см = 0,03м

Обчислити площу перерізу мідного провідника:

S = π * r^2 = 3.14 * 0.03м^2 = 0.002827м^2

Підставити дані до формули для обчислення максимальної напруги:

U = (I * S) / (N * μ) = (6 А/мм2 * 0.002827м^2) / (500 витків * 17 нОм∙м) = 0.002V

Объяснение:


slava15523: Поможи будьласка ще
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Katja5689
Предмет: Математика, автор: gavrilenkoulia51
Предмет: Математика, автор: grenplayer1337