Предмет: Физика, автор: nastjaskremetova2012

5. Автобус, ïдучи зі швидкістю 108 км/год, вiд передмістя до передмістя дістався за пів години. 3 якою швидкістю має їхати на велосипедi мешканець передмістя, щоб дістатися до мiста за 1 год 30 хв?


Буду максимально Вдячна, якщо допоможете з цим завданням~​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Объяснение:

Щоб подати швидкість руху в метрах на се­кунду, треба перевести кілометри в метри, а години — у секунди.

Отже, l = 108 км = 108 000 м, a t = 1 год = 3600 с.

Визначимо значення шуканої величини:

Відповідь: v = 30 м/c.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: voroninaog8111991
Предмет: Қазақ тiлi, автор: azamat8284