Предмет: Физика, автор: vladachka71

4. Знайти напруженість поля заряду 36-10-9 Кл у точках,
віддалених від заряду на 9 см і 18 см

Ответы

Автор ответа: maksimipatov473
1

Ответ:

Объяснение:

E=kq/(r^2), где k=9*10^9;

E1=9*10^9*36*10^(-9)/(0,09)^2=40000 (В/м)=40 кВ/м

E2=9*10^9*36*10^(-9)/(0,18)^2=10000 (В/м)=10 кВ/м

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: 12321777a