Предмет: Українська література, автор: maxsakv231

Чи потрібно в житті мати правило думати? За творами Емма Андієвська. «Говорюща риба» «Казка про двох пальців» Ірина Жиленко. «Підкова», «Гном у буфеті».

Ответы

Автор ответа: gxcorner
1

Творчість цих письменниць може розкрити різні погляди на питання про необхідність думати у житті.

У творі "Говорюча риба" Емма Андієвська викладає ідею про те, що думки можуть мати велику силу та впливати на реальність. Головний герой отримує магічну рибу, яка виконує його бажання, але кожне нове бажання має непередбачувані наслідки, що відображає важливість дбайливо обдумувати свої бажання та дії.

У "Казці про двох пальців" Андієвська розповідає про два пальці, один з яких постійно думає, а інший - ні. За результатами своїх пригод перший палець зрозумів, що ретельно продумані дії приводять до успіху, тоді як бездумні дії можуть мати непередбачувані наслідки.

Ірина Жиленко в своїх творах більше акцентує на філософський та метафізичний аспект думок. У творі "Підкова" Жиленко розповідає про те, що людина може сама створювати свою долю за допомогою своїх думок, тоді як у "Гномі у буфеті" автор викладає ідею про те, що людина може знаходити різні відповіді та істини у своїх думках, які відображають її внутрішній світ.

Отже, можна сказати, що обидві письменниці в своїх творах наголошують на важливості думок та їх впливу на життя людини. Проте, варто зазначити, що думки самі по собі не є досить, необхідно також діяти та продумувати свої дії.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Dimonyydhhdbdb