Предмет: Физика,
автор: nazarking2009
(Срочно)
Напруга між клемами електролітичної ванни 1,5 В, а опір 0,75 Ом. Скільки електрики пройшло через розчин солі за 5 хв?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
U=1.5 B
R=0.75 Om
t=5 хв=300с
----
Q=?
----
Для розв'язання цієї задачі використаємо закон Ома: I = U/R, де I - струм, U - напруга, R - опір.
Знаємо, що напруга дорівнює 1,5 В, а опір - 0,75 Ом. Застосовуючи формулу, знаходимо струм:
I = U/R = 1,5 В / 0,75 Ом = 2 А
Отже, струм, що протікає через розчин солі, дорівнює 2 А. Щоб знайти кількість електрики, яка пройшла через розчин за 5 хв, ми повинні використати формулу Q = I * t, де Q - кількість заряду, I - струм, а t - час.
Оскільки час дорівнює 5 хв = 300 с, то:
Q = I * t = 2 А * 300 с = 600 Кл
Отже, через розчин солі пройшло 600 Кл електрики за 5 хв.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: jasmin1840
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ilkhan7
Предмет: Литература,
автор: kseniaagvi
Предмет: Математика,
автор: wivivt