Предмет: Химия,
автор: Frybal123
Визначте формулу вуглеводню якщо відомо що масова частка карбону в ньому складає 86,7%
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо масову частку Гідрогену:
w(H) = 100% - w(C) = 100% - 86,7% = 13,3%
Визначимо кількість речовини кожного елементу:
n(C) = w(C)/М(С) = 86,7/12 = 7,225 моль
n(H) = w(H)/М(Н) = 13,3/1 = 13,3 моль
n(C) : n(H) = 7,225 : 13,3
Так як індекси мають бути цілі числа , розділимо обидва на менший , тобто на 7,225
n(C) : n(H) = 1 : 1,84
тепер помножимо на 5
n(C) : n(H) = 5 : 10
Отже формула вуглеводню С5Н10
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dianab24
Предмет: Геометрия,
автор: imm2363o
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Kristino4ka78
Предмет: Геометрия,
автор: asiljan18052005