Предмет: Физика, автор: tbozikan166

Книжка лежить на похилій поверхні. Коефіцієнт тертя
книжки об поверхню μ=0,25, а сила нормальної реакції опори, яка
діє на неї, дорівнює N=2 Н. Знайдіть числове значення сили тертя,
яка діє на книжку.

Ответы

Автор ответа: lozova64
1

Відповідь:

F = μN = 0,25 * 2 = 0,5 Н

Пояснення:


tbozikan166: Спасибо !
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: ufidy81
Предмет: Физика, автор: nurlanamanzol41