Предмет: Химия,
автор: goorowr1qry
Під час спалювання вуглецю масою 187,5 г утворився диоксид карбону
об'ємом 336 л(н.у.). Визначити масову частку карбону (у%) у вуглеці.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C) = 187,5 г
V(CO2) = 336 л
Найти: w(C) -?
Складемо РХР:
C + O2 = CO2
x/12 = 336/22,4
х = 336 * 12 : 22,4 = 180 г
w(C) = m(CO2)/ m(C) * 100% = 180 : 187,5 * 100% = 96%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: nastqsha5
Предмет: Русский язык,
автор: tominurbek111
Предмет: Английский язык,
автор: ulelvi
Предмет: Музыка,
автор: pasha0000407