Предмет: Химия,
автор: yabluko1801
Допоможіть будь ласка!!! Даю 80 балів!! Треба швидко!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1. Б
2. Б,В
3. Б,Г
4. Б,Г
5. Б
6. Б
7. Г
8. N2O, N2O3
Пояснення:
7. За таблицею менделеєва маса Fe = 56, S = 32, O = 16
56*2+(32+16*4)*3 = 400 г/моль
8. Перша сполука N2O;
Масова частка N = 14*2:14*2+16*100= 63,6%
Друга сполука N2O3;
частка = 14*2:14*2+16*3*100= 36,8%
Частка нітрогену більша у N2O
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: 1lovedog
Предмет: История,
автор: saezxll
Предмет: Английский язык,
автор: ccoficixj
Предмет: Биология,
автор: doctorjohndisco1963