Предмет: Химия,
автор: ekaterinalasenko145
2. Обчислити об'єм вуглекислого газу (н.у.), необхідного для реакції з натрій гідроксидом, якщо при цьому утворилося 5,3г солі.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
х л 5,3 г
CO2 + 2NaOH → Na2CO3 + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
Vm= 22,4 л/моль M = 106 г/моль
V = 22,4 л m = 106 г
V(CO2) = 5,3 * 22,4 : 106 = 1,12 л
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: abobalolkek930
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mambetaljevaajaru
Предмет: Математика,
автор: solopunsofia
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: MarinaBelova00