Предмет: Физика, автор: mexenx42

На пружині жорсткістю 150 Н/м закріпили кульку масою 200 г. На скільки змінилася довжина пружини?

Ответы

Автор ответа: 1311tssh
1

Відповідь:0.013м

Пояснення:200г це 0.2кг а вага дорівнює масу помножити на 10 тому Р = 0.2 ⋅ 10 = 2Н.

Якщо жорсткість пружини 150Н/м то абсолютне видовження дорівнює вагу поділити на жорсткість.

І виходить що абсолютне видовження дорівнює 2 : 150 = 0.013м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: artemchik528
Предмет: Русский язык, автор: ismayilismayilov9090