Предмет: Физика, автор: doriaosamu

2 ЗАДАЧІ!!! ОСТАННІЙ ДЕНЬ!!

1. В колі напруга 24 В. По провіднику за 10 хв пройшов заряд 150 Кл. Знайти опір провідника.
2. Є два метри мідного провідника площею поперечного перерізу 1 мм2. Яка сила струму, якщо напруга на цій ділянці 10 B?

Ответы

Автор ответа: arofftop
1

Ответ:

1 Використовуючи закон Ома, ми можемо визначити опір провідника за формулою:

опір = напруга / сила струму

Але ми не маємо інформації про силу струму, але маємо інформацію про заряд та час, тому ми можемо використовувати формулу:

сила струму = заряд / час

Тоді ми можемо визначити силу струму:

сила струму = 150 Кл / 600 с = 0.25 А

Тепер ми можемо використовувати формулу Ома для визначення опору:

опір = 24 В / 0.25 А = 96 Ом

Отже, опір провідника дорівнює 96 Ом.

2 Використовуючи закон Ома, ми можемо визначити силу струму за формулою:

сила струму = напруга / опір

Ми знаємо, що метр мідного провідника має опір 0,0175 Ом (за даними таблиць), тому опір двох метрів дорівнює:

опір = 2 м * 0,0175 Ом/м = 0,035 Ом

Тепер ми можемо використовувати формулу Ома для визначення сили струму:

сила струму = 10 В / 0,035 Ом = 285,7 А

Отже, сила струму дорівнює 285,7 А.

Объяснение:


doriaosamu: Дуже дякую!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tsergeeva264
Предмет: Алгебра, автор: ilyagrib777