Предмет: Химия, автор: Lake22

Яка маса гексану згорає з утворенням води кількістю речовини 18 моль?

Ответы

Автор ответа: tekelvv
1

Ответ:221.4 г.

Объяснение:Реакція горіння гексану може бути записана наступним чином:

C6H14 + 19/2 O2 → 6 CO2 + 7 H2O

За цією реакцією, на кожну молекулу гексану витрачається 19/2 молекул кисню і утворюється 7 молекул води.

Тому, щоб згоріло 18 моль води, необхідно витратити 18 / 7 = 2.57 моль гексану.

Молярна маса гексану складає 86.18 г/моль (за даними ІUPAC), тому маса гексану, що згорів, буде:

маса = кількість молей x молярна маса = 2.57 моль x 86.18 г/моль ≈ 221.4 г

Отже, маса гексану, яка згоріла з утворенням 18 моль води, становить близько 221.4 г.


Lake22: Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: azamatpalmbzb66
Предмет: История, автор: Savchik338