Предмет: Физика,
автор: minto0
допоможіть будь ласка!
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
а=6,55 см=0,0655;
Р=5,4 Н,
Δа ? Δа=(a-a₁)/2; a₁=∛V₁;
V₁=a³-P/(g*pa)=0,0655³-5,4/(10*2700)=0.000081 м³;
a₁=∛0,000081=0,0433 м; Δа=(6,55-4.33)/2= 2,22 см
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kontik074
Предмет: Математика,
автор: aldiarsaripbekov8
Предмет: Українська література,
автор: igorsivak2209
Предмет: История,
автор: foultalex9912
Предмет: Математика,
автор: kakotkinakarina