Предмет: Литература, автор: fcuheuk205

8. Хто винен,що люблячий, відданий Том потрапляє до лап самого сатани Легрі? ​

Ответы

Автор ответа: Andrew231312
0

Ответ:

Объяснение:

Роман "Чорний Лебідь" Антуана де Сент-Екзюпері, в якому згадується персонаж Том, може бути розуміння з різних точок зору. Однак, не можна однозначно визначити винного в тому, що Том потрапив до лап самого сатани Легрі.

З одного боку, можна сказати, що сам Том винен у своїй долі. Він був легковажним та необачним, що призвело до того, що Легрі міг легко використовувати його та залучати до своїх злочинних дій. Том, незважаючи на знання про те, що він працює для злочинця, продовжував бути Легрівським привільованим прислужником, що згодом довело його до трагічної долі.

З іншого боку, можна розглядати вину самого Легрі. Він використовував Тома як інструмент у своїх злочинних діях, знаючи, що Том не зможе себе захистити та відмовитися від нього. Легрі, своїми діями, зіграв роль в тому, що Том потрапив у небезпечну ситуацію та зазнав непоправних наслідків.

Також можна розглядати вину соціальної системи, яка створює умови для того, щоб люди, які опиняються у складних життєвих ситуаціях, не знаходили вихід з цих складних ситуацій, згодом занурюючись в кримінальне середовище та стаючи легкою мішенню для злочинців.

Отже, вина за те, що Том потрапив до лап самого сатани Легрі, може бути розподілена між різними факторами, включаючи поведінку самого Тома, поведінку Легрі та соціальну систему, в я


fcuheuk205: это не этот раман
fcuheuk205: если можно то напишите про который нужно
fcuheuk205: "хіжина дядька тома"
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: anastasia201000
Виправте помилки в наступних реченнях: 1.Інформація про події IX століття в "Повісті минулих літ" є найбільш достовірною та повністю підтверджується візантійськими джерелами. 2. Під час розкопок у Києві та Звенигороді було знайдено дуже багато берестяних грамот, бо вони добре зберігаються в наших грунтах. 3. Багато інформації про княжу добу міститься в трактатах візантійського імператора Юстініана I, також візантійські джерела зберегли тексти 5 договорiв вiзантійців з русами. 4. Археологічні розкопки засвідчили існування торгового поселення на місті сучасного Подолу в Києві у V столітті, тому саме це століття можна вважати датою заснування Києва. 5. Вiд княжої доби до нас не дійшли візуальні джерела, тому вчені змушені вивчати мініатюри XV століття. 6. Поема Олександра Олеся "Княжа Україна'є одним з найважливіших історичних джерел для вивчення княжої доби.
срочно​