Предмет: ОБЖ, автор: maksimsickaruk67

що таке стрес і його види як хронічний стрес впливає на здоров'я і як запобігти ефекту само самопітримки стресу​

Ответы

Автор ответа: Alinren
4

Ответ:

Стрес - це реакція організму на зовнішні подразники або ситуації, які вимагають адаптації або змін у поведінці. Це можуть бути різні події, такі як втрата роботи, переїзд, поганий стан здоров'я, фінансові труднощі, конфлікти з іншими людьми, або навіть приємні події, такі як народження дитини чи весілля.

Існує декілька видів стресу:

Активний або позитивний стрес (eustress) - це стрес, який відчувається при здійсненні позитивних подій, таких як одруження, народження дитини, перемога в змаганнях тощо.

Негативний або патологічний стрес (distress) - це стрес, який відчувається в ситуаціях, що викликають страх, тривогу, гнів, сумнів або безпорадність, таких як розлучення, втрата роботи, хвороба, небезпека для життя тощо.

Хронічний стрес - це вид стресу, який триває довгий час і зазвичай пов'язаний з постійними негативними подразниками, такими як фінансові проблеми, проблеми зі здоров'ям, напружена робота, неприємні взаємини зі співробітниками чи членами родини тощо.

Хронічний стрес може негативно впливати на здоров'я, призводячи до різних проблем, таких як:

Зниження імунітету

Інсомнія та інші порушення сну

Підвищений рівень кров'яного тиску та ризик серцево-судинних захворювань

Збільшення ризику розвитку депресії та тривожних розладів

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: anastasia201000
Виправте помилки в наступних реченнях: 1.Інформація про події IX століття в "Повісті минулих літ" є найбільш достовірною та повністю підтверджується візантійськими джерелами. 2. Під час розкопок у Києві та Звенигороді було знайдено дуже багато берестяних грамот, бо вони добре зберігаються в наших грунтах. 3. Багато інформації про княжу добу міститься в трактатах візантійського імператора Юстініана I, також візантійські джерела зберегли тексти 5 договорiв вiзантійців з русами. 4. Археологічні розкопки засвідчили існування торгового поселення на місті сучасного Подолу в Києві у V столітті, тому саме це століття можна вважати датою заснування Києва. 5. Вiд княжої доби до нас не дійшли візуальні джерела, тому вчені змушені вивчати мініатюри XV століття. 6. Поема Олександра Олеся "Княжа Україна'є одним з найважливіших історичних джерел для вивчення княжої доби.
срочно​