Предмет: Физика, автор: Negrik2022

Статуетка «Олов’яний воїн» має масу 300 г та густину 7300 кг/м3. Визначте об’єм статуетки. СРОЧНО 30 БАЛЛОВ

Ответы

Автор ответа: D3yn
3

Відповідь:

об'єм статуетки "Олов'яний воїн" становить близько 0,000041 м^3.

Пояснення:

Об'єм статуетки можна знайти за формулою:

V = m / ρ

де V - об'єм, m - маса, ρ - густина.

Підставляючи дані, отримаємо:

V = 300 г / 7300 кг/м^3

Перетворимо грами на кілограми, поділивши на 1000:

V = 0.3 кг / 7300 кг/м^3

Поділимо масу на густину, щоб знайти об'єм:

V = 0.3 кг / 7300 кг/м^3 ≈ 0.000041 м^3

Автор ответа: mishunya4234
1

Відповідь:

≈4,1*10^-5 м³

Пояснення:

300 г = 0,3 кг

V = m : ρ = 0,3 кг : 7300 кг/м³ ≈ 4,1*10^-5 м³ (4,1 помножене на 10 в -5 степені метра кубічних)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 0kupsbrawl