Предмет: Физика,
автор: olgateslenko16
‼️ПОМОГИТЕ‼️ДАЮ 50 БАЛОВ НО НАПИШИТЕ ДАНО И ОТВЕТ!!!!!!!!!Чому дорівнює коефіцієнт тертя ковзання мiж ящиком, маса якого становить 20 кг, та підлогою, якщо ящик рівномірно пересувають з горизонтально прикладеною силою 50 Н? g=10 Н/кг .
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Коефіцієнт тертя ковзання (μ) визначається як відношення сили тертя (F) між поверхнею та об'єктом до нормальної сили (N), що діє перпендикулярно до поверхні. Тобто,
μ = F/N
У даному випадку, ящик рівномірно рухається, тому сила, що діє на ящик з боку підлоги, дорівнює силі, яку ми прикладаємо до ящика. Тому:
F = 50 Н
Нормальна сила (N) дорівнює вазі ящика, яка дорівнює 20 кг помножене на прискорення вільного падіння g:
N = m*g = 20 кг * 10 Н/кг = 200 Н
Тоді коефіцієнт тертя ковзання буде:
μ = F/N = 50 Н / 200 Н = 0.25
Отже, коефіцієнт тертя ковзання між ящиком та підлогою дорівнює 0.25.
olgateslenko16:
Спасибо. Отмечу как лучший
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: khanifaaskarova
Предмет: Русский язык,
автор: seilbekova12
Предмет: Математика,
автор: a031078656
Предмет: Математика,
автор: zerefusetea