Предмет: Физика, автор: eradancuk

дано:

V = 120c * m ^ 3 =120*10-^ 6 m^ 3

F = 8, 5cm

g = 8900
----------------------

F -?

помогитее бстро надоо даюю 100бл​

Ответы

Автор ответа: freadynight
1

Ответ:

Щоб вирішити для сили (F), нам потрібно знати щільність (c) матеріалу, що чинить силу, і об'єм (V), на який діє сила. Наведені значення є:

Щільність (c) = 120 кг/м ^ 3 (Примітка: У наведеному значенні присутня помилка, вона повинна бути кг / м ^ 3 замість м ^ 3)

Об'єм (V) = 8,5 см^3 = 8,5 * 10^-6 м^3

Гравітаційне прискорення (g) = 8900 кг / м^3

Тепер ми можемо використовувати формулу:

F = c * V * g

Підставляючи задані значення, ми отримуємо:

F = 120 кг/м^3 * 8.5 * 10 ^-6 м^3 * 8900 кг / м^3

F = 9,57 Н (приблизно)

Отже, прикладена сила (F) становить приблизно 9,57 Ньютона.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: anastasiakiriluka555
Предмет: Алгебра, автор: vikajenakirkov3
Предмет: Алгебра, автор: vikajenakirkov3