Предмет: Химия, автор: vknoqwerty

Визначте в якій речовині атомів більше в 7г метану чи в 7г амоніаку

Ответы

Автор ответа: donkilza86
1

Ответ:

Для відповіді на це питання, спочатку необхідно визначити кількість молекул кожної з речовин, що містяться в 7 грамах.

Молярна маса метану (CH4) дорівнює 16,04 г / моль. Отже, в 7 г метану буде:

n = m / M = 7 г / 16,04 г / моль = 0,436 моль

Оскільки у метану одна молекула містить 5 атомів (один вуглець та чотири водню), то загальна кількість атомів буде:

кількість атомів = кількість молекул * кількість атомів в молекулі

кількість атомів = 0,436 моль * 5 атомів / молекулу = 2,18 моль

Молярна маса амоніаку (NH3) дорівнює 17,03 г / моль. Отже, в 7 г амоніаку буде:

n = m / M = 7 г / 17,03 г / моль = 0,411 моль

Оскільки в амоніаку одна молекула містить 4 атоми (один азот та три водню), то загальна кількість атомів буде:

кількість атомів = кількість молекул * кількість атомів в молекулі

кількість атомів = 0,411 моль * 4 атоми / молекулу = 1,64 моль

Отже, метан містить більше атомів, ніж амоніак, коли взяти однакову масу кожної речовини.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nasty8932