Предмет: Физика,
автор: MARIBEL08
Визначте масу тіла, що створює тиск на 2 кПа на площу 40 см2
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
P = F/A
де P - тиск, F - сила, яка створює тиск, A - площа, на яку ця сила діє.
Ми знаємо, що тиск дорівнює 2 кПа, а площа становить 40 см². Тому:
P = 2 кПа = 2000 Па
A = 40 см² = 0,004 м²
Щоб знайти силу, потрібно перетворити одиниці площі в одиниці сили:
1 Н = 1 кг м/с²
1 м² = 10 000 см²
Отже:
F = P × A = 2000 Па × 0,004 м² = 8 Н
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: irarupotapova
Предмет: История,
автор: 9bhs9jnvqc
Предмет: Українська література,
автор: pwoqowoqqoqo
Предмет: Английский язык,
автор: musinagulnaz79
Предмет: Русский язык,
автор: margarita20072