Предмет: Химия, автор: nasttleyyyy

ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО!!!
Термохімічне рівняння реакції горіння метану СН4 + 2O2 = СO2 + 2Н2O; ΔН = - 890 кДж/моль. Які об'єми метану та кисню треба взяти, щоб виділилося 8900 кДж теплоти? Яка маса карбон (IV) оксиду утвориться?

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

СН4 + 2O2 = СO2 + 2Н2O; ΔН = - 890 кДж/моль.

M(CO2)=44г/моль

V(CH4):V(O2)=1:2

22,4  - 890

   x  -  8900

x=8900*22,4/890=224л

V(CH4)=224л

V(O2)=224*2=448л

n(CH4)=224/22,4=10моль

n(CH4):n(CO2)=1:1

n(CO2)=10моль

m(CO2)=10*44=440г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: irishka77779