Предмет: Литература, автор: Аноним

Контрольний твір на тему "Чи завжди гроші породжують бездуховність?"(За п'єсою "Сто тисяч").
Не списаний мне надо от себя ,даю 50 балов​

Ответы

Автор ответа: snitkoivan1107
2

Гроші завжди були джерелом захоплення для людей, і вони часто розглядаються як ключ до щастя, влади та успіху. Проте виникає запитання: чи завжди гроші ведуть до бездушності? Це питання є особливо актуальним у п’єсі Луїджі Піранделло «Сто тисяч», де головний герой Понца стає багатою людиною, і досліджується вплив грошей на нього та його родину.

На початку п'єси Понца зображується доброю і співчутливою людиною, але коли він стає багатим, він стає все більш відстороненим і холодним. Його дружина і теща, які колись були близькими йому, тепер ставляться з байдужістю і зневагою. Гроші змінили його, і очевидно, що його багатство зробило його бездушним.

Однак важливо зазначити, що не на всіх персонажів п’єси гроші впливають однаково. Наприклад, Амалія, дружина Понзи, здається більш співчутливою та розуміючою, незважаючи на своє багатство. Вона також єдина, хто, здається, усвідомлює всю абсурдність ситуації і намагається знайти вихід. Таким чином, п’єса натякає на те, що бездушність викликають не самі гроші, а те, як з ними поводитися.

Крім того, вистава також підкреслює роль суспільного тиску у формуванні ставлення людей до грошей. Свекруха Понзи особливо захоплена збереженням соціального статусу своєї сім’ї, і саме це спонукає її відкинути щастя доньки і, зрештою, призвести до трагедії в кінці п’єси. Це свідчить про те, що не тільки гроші можуть призвести до бездушності, але й очікування суспільства, які з ними пов’язані.

Підсумовуючи, хоча гроші можуть призвести до бездушності, це не завжди так. П’єса Луїджі Піранделло «Сто тисяч» показує, як гроші можуть змінювати людей, а також підкреслює важливість індивідуального вибору та очікувань суспільства. Гроші за своєю суттю не є злом, але важливо пам’ятати, що це інструмент, з яким потрібно поводитися обережно.

Автор ответа: kupcgz0r
2

Сто тисяч гривень - це чимось більшим, ніж просто гроші. Це сума, яка може змінити життя людини назавжди, наділивши її можливостями, про які вона раніше не могла і мріяти. Але чи можуть такі гроші породжувати бездуховність?

У п'єсі «Сто тисяч» Михайло Старицький ставить перед нами цю проблему. Головний герой, Іван Краснопільський, здобуває виграш у лотереї у вигляді ста тисяч гривень і повністю змінює своє життя. Але разом зі збагаченням, йому доводиться стикатися зі складними моральними виборами і ризикованими діями.

Краснопільський перестає звертати увагу на людські стосунки, починає жити лише для грошей. Він примушує свою доньку Люду вийти заміж за багатого, але неприємного пана, щоб зберегти сімейну славу та збагатіти ще більше. Крім того, він знаходиться на межі кримінальних дій, граючи у карту зі своїми знайомими.

Але чи можна винести висновок, що гроші породжують бездуховність? Я вважаю, що ні. Гроші самі по собі не можуть впливати на нашу духовність та моральність. Це залежить від того, як ми використовуємо їх і які цінності ми маємо в житті.

Якщо людина має міцні моральні принципи, то гроші можуть бути використані для реалізації її мрій і планів, а також для допомоги іншим людям. Але якщо людина починає жити лише для грошей, то це може призвести


kupcgz0r: уже писали это в школе, а я прежде чем писать в тетрадку пишу в ворде, вот и сохранилось
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: misakravcun1
Предмет: Английский язык, автор: shikhaleeva7819