Предмет: Физика,
автор: ciqvcl
Знайдіть роботу газу при зміні об‘єму з 20 до 50см3.Тиск у системі 80кПа
ciqvcl:
Даю 30 баллов
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання цього завдання потрібно знати, який газ ми розглядаємо, а також його кількість, температуру та якщо можливо, знати залежність роботи від об'єму газу. Оскільки ці дані не надані, ми не можемо точно визначити роботу газу.
Проте, якщо ми припустимо, що ми маємо ідеальний газ, то ми можемо використати формулу для роботи ідеального газу:
W = -PΔV
де P - тиск газу, ΔV - зміна об'єму газу
За умовою задачі, тиск у системі 80 кПа, а зміна об'єму:
ΔV = V2 - V1 = 50 см^3 - 20 см^3 = 30 см^3
Замінюючи в формулі значення тиску та зміни об'єму, отримуємо:
W = -80 кПа * 30 см^3 = -2400 Дж
Отже, робота газу дорівнює -2400 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kosacholga8815
Предмет: Химия,
автор: olamaglevic7
Предмет: Английский язык,
автор: lubavakonyk
Предмет: Математика,
автор: diana89z88
Предмет: Обществознание,
автор: vanivasilev