Предмет: Физика, автор: karavansonya

Сила струму в спіралі електричної лампи дорівнює 0,2 А. Скільки
електронів проходить через поперечний переріз спіралі за 5 хв? Заряд
електрона q e = 1.6*10 -19 Кл.

Ответы

Автор ответа: teacher1011
1

Відповідь:

Пояснення:

Можемо скористатися формулою:

Q = I * t,

де Q - кількість заряду, який протікає через спіраль електричної лампи, I - сила струму, що проходить через неї, а t - час.

За умовою задачі, I = 0.2 A і t = 5 хв = 300 с. Тому:

Q = 0.2 A * 300 с = 60 Кл.

Заряд електрона дорівнює qe = 1.6*10^-19 Кл. Щоб знайти кількість електронів, які протікають через спіраль електричної лампи, нам потрібно розділити загальний заряд Q на заряд одного електрона:

N = Q/qe = 60 Кл / (1.610^-19 Кл/ел) ≈ 3.7510^20 електронів.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: keldibekovaxaiaru
Предмет: Математика, автор: gulnurtokanova