Предмет: Физика, автор: anastasiaalenich

Яку напругу необхідно прикласти щоб на переміщення заряду 10 Кл по контуру електричним полем було виконано роботу 50 Дж? СРОЧНОО

Ответы

Автор ответа: dornF
1

Ответ:

необхідно прикласти напругу 5 В.

Объяснение:

Щоб визначити напругу, яку необхідно прикласти, щоб на переміщення заряду по контуру електричним полем було виконано роботу, можна скористатися формулою:

W = Q * V

де W - робота, яка виконується при переміщенні заряду, Q - заряд, який переміщується, а V - напруга, яку необхідно прикласти.

У даному випадку, заряд, який переміщується, становить 10 Кл, а робота, яку необхідно виконати, - 50 Дж.

Тому:

50 Дж = 10 Кл * V

V = 50 Дж / 10 Кл = 5 В

Отже, щоб на переміщення заряду 10 Кл по контуру електричним полем було виконано роботу 50 Дж, необхідно прикласти напругу 5 В.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: kurbanmafa122
Предмет: Математика, автор: megaplamet
Предмет: Литература, автор: zhansaya2020b