Предмет: Физика,
автор: nadragaalina8
ТЕРМІНОВО 12 ТА 14 ЗАВДАННЯ ПИСЬМОВО!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
ось тут 12, та 14, я надіюся ти зрозумієш що тут
Приложения:

Автор ответа:
1
Ответ:
12. 40 Н
14. 250 кг
Объяснение:
12.
1) 12 : 3 = 4 (л) - на стільки заповнили водою відро.
2) 1 л = 1 кг води, тому 4 × 1 = 4 (кг) - води маємо.
3) P = mg, g= 10 Н/кг. P = 4 кг × 10 Н/кг = 40 Н
14. Дано:
F = 500 Н
M = 0,2
g = 10 Н/кг
Знайти: m
Розв'язання
Fтер = MN
N = mg
Fтер = Mmg
m = Fтер/Mg
m = 500 Н/(0,2 × 10 Н/кг) = 250 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dovud2206201243
Предмет: Математика,
автор: Sorolday
Предмет: Українська мова,
автор: cimbaluksvitlana355
Предмет: Математика,
автор: martyshka31122016
Предмет: Математика,
автор: snaipa099