Предмет: Физика,
автор: Аноним
Автомобіль завантажили бетоном, що має об'єм 4 м³. На скільки збільшилася вага автомобіля? (густина бетону
2300 кг/м³)
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
на 9200 кг
Пояснення:
1 м³ бетону важить 2300 кг, отже 2300*4=9200 кг
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Δm=p*V=2300*4=9200 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: bravis278278
Предмет: Алгебра,
автор: sofibod
Предмет: Информатика,
автор: nastyageleznaya
Предмет: Биология,
автор: trubindanila4774
Предмет: Математика,
автор: yaf1794