Предмет: Физика, автор: egorchubaruk51

Щоб розтягнути пружину на 3 см, требо прекоасти силу 15Н. Яку силу требо прекласти, щоб розтягнути ппужину на 6 см

Ответы

Автор ответа: donkilza86
0

Ответ:

Закон Гука визначає залежність сили, необхідної для розтягнення пружини, від її деформації. Згідно з цим законом, сила, що діє на пружину, пропорційна її деформації. Формула, що описує цю залежність, має вигляд:

F = kx,

де F - сила, яку треба прикласти до пружини, щоб її розтягнути на відстань x; k - коефіцієнт жорсткості пружини.

За умовою задачі, коли розтягнути пружину на 3 см, необхідно прикласти силу 15 Н. Це дає нам одне рівняння:

15 = k * 3

Аби знайти коефіцієнт жорсткості пружини, поділим обидві сторони на 3:

k = 15 / 3 = 5

Отже, коефіцієнт жорсткості пружини дорівнює 5 Н/см.

Тепер, коли нам потрібно розтягнути пружину на 6 см, можемо використовувати ту ж саму формулу:

F = kx

F = 5 * 6 = 30

Тому, щоб розтягнути пружину на 6 см, потрібно прикласти силу 30 Н.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lihnovskijsergej
Предмет: Английский язык, автор: Аноним