Предмет: Физика, автор: 4141vlad

ПОМОГИТЕ ДАЮ 80 БАЛОВ только с нормальным розвязком можно

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Janerwas
1

Ответ:

20 H

Объяснение:

Використовуємо закон Гука
F=kx
де k -коефіцієнт жорсткості пружини.
Для знаходження коефіцієнту жорсткості k, використовують відомі значення сили та відстані розтягування пружини.
k=

x 1/F 1 =

0.04м/16H =400H/м.
Тепер можна визначити силу, яка виникає при розтягуванні пружини на відстань 50 мм
F 2 =kx 2=400H/м×0.05м= 20 H

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: markoharchenko