Предмет: Українська література, автор: Vladoskrasava

твір на тему “Чи завжди гроші породжують бездуховність?”(за трагікомедією Івана Карпенка-Карого “Сто тисяч” і сучасним життям)
Орієнтовний план(тези)
1. Персонажі твору-це люди, готові заради грошей на все.
2. Чи завжди вони бездуховні?
( можна додати визначення поняття)
3. Відомі багатії(аргументи) сучасності( історії).
4. Глибинні якості людини чи шкода від "паперу". Що попереду?
СРОЧНО!!!! дам много балов!!!!​

Ответы

Автор ответа: huaweivov
5

Гроші є неодмінним атрибутом життя в сучасному світі, і для багатьох людей, мають вирішальне значення. Однак, чи завжди гроші призводять до бездуховності і безпринципності?

Трагікомедія Івана Карпенка-Карого "Сто тисяч" прекрасно ілюструє те, що персонажі, готові на все заради грошей, не є завжди бездуховними. Вони можуть бути навіть досить розумними та винахідливими, здатними знаходити рішення навіть в найскладніших ситуаціях. Однак, у зусиллях за заробітком, вони можуть втратити різні глибинні якості, такі як чуйність, милосердя, повага до себе та інших.

Проте, відомі багатії сучасності доводять, що гроші не завжди породжують бездуховність. Багато з них активно підтримують благодійність та інші громадські ініціативи. Наприклад, мільярдер Білл Гейтс та його дружина Мелінда витратили мільярди на боротьбу зі вбивчими хворобами та сприяння економічному розвитку країн третього світу. Ще одним прикладом є відомий меценат Джордж Сорос, який активно фінансує проекти, спрямовані на боротьбу з диктаторством та розширення демократії.

Варто розуміти, що гроші самі по собі не можуть змінити характер людини. З одного боку, вони можуть стати джерелом злоупотреб та бездуховності, як у випадку з персонажами твору Івана Карпенка-Карого. З іншого боку, гроші можуть бути інструментом добра та милосердя

Объяснение:


Vladoskrasava: Спасибо большое
Автор ответа: vasillemko28
4

Завжди часто чуємо, що гроші породжують бездуховність та позбавляють людей світлих та глибинних якостей. Та чи справді це так?

В трагікомедії Івана Карпенка-Карого "Сто тисяч" головні персонажі, Михайло та його мати, готові на все заради грошей. Вони здатні на зраду, обман, та навіть на вбивство, тільки щоб заробити сто тисяч гривень. Але чи можна сказати, що вони бездуховні? Ні, бо вони віддані своїм мріям та цілям. Хоча їхні дії неправильні та безморальні, але це свідчить про те, що гроші не лише породжують бездуховність, але також можуть змусити людину діяти неправильно та незаконно.

Сьогодні ми бачимо багато відомих багатіїв, які навпаки, використовують свої кошти для благодійних цілей, розвитку науки та культури. Наприклад, Білл Гейтс заснував фонд Гейтса, який фінансує проекти з боротьби зі світовими проблемами, такими як захворювання та голод. Є й інші відомі люди, такі як Марк Цукерберг та Елон Маск, які вкладають свої кошти в розвиток науки та технологій. Ці приклади доводять, що гроші можуть стати потужним інструментом для досягнення благородних цілей та сприяння гуманітарному розвитку.

Глибинні якості людини, такі як милосердя, турбота про інших та бажання допомогти, є невід’ємною частиною нашого буття, тому що ми є соціальними істотами. Насправді, гр

Але чи завжди можна вважати, що гроші є винуватцем бездуховності? Можливо, проблема полягає в тому, що люди не можуть знайти баланс між матеріальним і духовним світом.

У трагікомедії Івана Карпенка-Карого "Сто тисяч" головний герой, прагнучи заробити гроші, готовий на все - навіть зламати свої власні принципи і зрадити своїх друзів. Але він все ж таки знаходить вихід з цієї ситуації і збагачується не тільки матеріально, а й духовно. Це доказує, що гроші не завжди можуть бути перешкодою для розвитку людини як духовної істоти.

Отже, важливо знайти баланс між матеріальним і духовним світом, щоб гроші не затемнювали глибинні якості людини. Це залежить не тільки від самої людини, а й від суспільства, яке повинно створити сприятливі умови для розвитку духовності. Тому важливо розвивати не тільки економіку, а й культуру, освіту та мистецтво, які допоможуть людині знайти свій шлях у житті і збагатити його не тільки грошима, а й духовними цінностями.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: neznakomka3712