Предмет: Физика, автор: vvn0

Автомобіль починає рух і протягом 10 с пройшов шлях 4 км. Визначити прискорення автомобіля.

Ответы

Автор ответа: iliaromanovich34
0

Ответ:

Объяснение:

S=at^{2}/2\\2S=at^{2}\\a=2S/t^{2}\\a = 8 * 10 ^{3}/100\\a = 80М/с^2

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: simonenkoviktor79
Предмет: Українська мова, автор: tanyadermenzhi9