Предмет: Химия,
автор: svetikbelinskaya96
Помогите пожалуйста!!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
№26:
1)А, 2)Б, 3)Д , 4)В
№27
Вищий оксид Фосфору: P₂O₅:
W(P)=(31×2)÷(31×2+16×5)=43,66%
W(O)=(16×5)÷(31×2+16×5)=56,34%
№28
Дано: Розв'язок:
m(оксиду)=22 г n=11,2÷22,4=0,5 моль;
V(оксиду)=11,2 л Вищий оксид, тобто оксид RO₂, де R - елемент 4
Зн: групи. Молярна маса=маса×ню; M=m×n
W(O)=? M=m/n=22÷0.5=44.
Якщо Оксид RO₂, тоді Оксигенів там 2 і їхня
маса=16×2=32.
W(O)=32÷44=72,72%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tangievatamila52
Предмет: Биология,
автор: bayakeel12
Предмет: Українська мова,
автор: nadiagladenka
Предмет: Физика,
автор: Dateteba
Предмет: География,
автор: oksanaomg22