Предмет: Химия, автор: d4205644

Дано маса кисню 48 г. Знайти об*єм, кількість речовини, кількість молекул, атомів СРОЧНО!!!​

Ответы

Автор ответа: sashkobach
1

Щоб знайти об'єм, кількість речовини, кількість молекул та атомів кисню, необхідно знати його молярну масу. Молярна маса кисню дорівнює 16 г/моль.

Об'єм кисню можна знайти, використовуючи його густина. Густина кисню при нормальних умовах становить близько 1,429 г/л. Тоді об'єм кисню буде:

V = m/ρ = 48 г / 1,429 г/л ≈ 33,56 л

Кількість речовини кисню:

n = m/M = 48 г / 16 г/моль = 3 моль

Кількість молекул кисню можна знайти, використовуючи формулу:

N = n * N_A,

де N_A - число Авогадро (6,022 x 10^23 молекул/моль). Тоді кількість молекул кисню буде:

N = 3 моль * 6,022 x 10^23 молекул/моль = 1,807 x 10^24 молекул

Кількість атомів кисню можна знайти, помноживши кількість молекул на кількість атомів кисню в одній молекулі, тобто:

N_ат = N * 2 = 1,807 x 10^24 молекул * 2 атоми/молекула = 3,614 x 10^24 атомів.


d4205644: харооооооошь
Artyomstern: обьем = 67,2 л
Похожие вопросы