Предмет: Физика, автор: Аноним

Ідеальний газ знаходиться при температурі 77 градусів Цельсія. Знайдіть середню кінетичну енергію хаотичного поступального руху молекул ідеального газу.

Ответы

Автор ответа: panefini
0

Середня кінетична енергія молекул в ідеальному газі описується рівнянням:

KE = (3/2) kT

де KE - середня кінетична енергія на молекулу, k - стала Больцмана (1,38 x 10^-23 Дж/К), а T - температура в Кельвінах.

Щоб перевести температуру 77 градусів Цельсія в Кельвін, ми додаємо 273,15 і отримуємо

T = 77 + 273.15 = 350.15 K

Підставивши це значення в рівняння для KE, отримаємо:

KE = (3/2) kT

= (3/2) (1,38 x 10^-23 Дж/К) (350,15 К)

= 6.21 x 10^-21 Дж

Отже, середня кінетична енергія молекул в ідеальному газі становить 6,21 x 10^-21 Дж на молекулу.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: madiakerke24