Предмет: Физика,
автор: ka29082009
Одноосный прицеп с грузом производит на дорогу давление p=0,48 МПа. Определите массу прицепа с грузом, если площадь соприкосновения каждого колеса с дорогой S=125 см². примените g=10H/кг. /-знак дроби!
Пожалуйста помогите, даю 40 баллов!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
15
Объяснение:
Масса прицепа с грузом составляет: p*S/10G=0,48 МПа * 125 см² / 10 м/с² = 0,6 кг.
normaly61:
перевел неправельно
Автор ответа:
5
Відповідь:маса прицепа з грузом дорівнює 12 тоннам.
Пояснення:Для розв'язання цієї задачі можна скористатися формулою для тиску:
p = F / S
де p - тиск, F - сила, S - площа.
Оскільки у нас є два колеса, то сила, яку прикладає прицеп до дороги, дорівнює:
F = 2 * p * S
Підставляючи дані, отримаємо:
F = 2 * 0.48 МПа * 125 см² = 120 кН
Далі, для того щоб знайти масу прицепа з грузом, використаємо другий закон Ньютона:
F = m * g
де m - маса прицепа з грузом, g - прискорення вільного падіння.
Підставляючи дані, отримаємо:
m = F / g = 120 кН / 10 м/с² = 12 т
Отже, маса прицепа з грузом дорівнює 12 тоннам.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: taisiadance
Предмет: Физика,
автор: mashkovskayatanya81
Предмет: Українська мова,
автор: aivasuk05
Предмет: История,
автор: bulletproof37
Предмет: Химия,
автор: varyakot46