Предмет: Физика,
автор: irap0651
Електричний струм у лампі, що горіла протягом 10 год, виконав роботу 500 кДж. Лампа працювала під напругою 220 В. Знайдіть її опір. Відповідь запишіть у кілоомах і округлİть до десятих.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
t = 10ч = 10 * 3600с=36000с = 36 * 10³c
A = 6 МДж = 6 * 10⁶ Дж
U = 220 В
R - ?
Объяснение: работа электрического тока в лампе равна
.
Откуда находим сопротивление: .
Ом.
Ответ: сопротивление тока в лампе 290 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: evagamo870
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: ralmul2012
Предмет: Физика,
автор: kris1991
Предмет: Геометрия,
автор: jsffshsh